BREITLING
Chronomat Automatic 36
Breitling Chronomat Automatic 36 A10320101A1A1
Breitlings ultieme allround sporthorloge is klaar voor alles. De Chronomat neemt een cruciale plaats in in de moderne geschiedenis van het merk. Geïntroduceerd ter gelegenheid van Breitlings honderdjarig bestaan in 1984, in een tijd waarin quartz uurwerken de boventoon voerden, markeerde het een gedurfde terugkeer naar mechanisch aangedreven horloges. Het horloge ontstond uit een samenwerking met het geliefde Italiaanse aerobatic squadron, de Frecce Tricolori. Toen het team vroeg om een analoog uurwerk dat bestand was tegen de intense omstandigheden in een straaljagercockpit en er toch stijlvol genoeg uitzag voor formele gelegenheden, ontwikkelde Breitling de "Chronograph Frecce Tricolori". Dit was het blauwdruk voor de Chronomat die een jaar later volgde. De Chronomat Automatic 36 is ontworpen voor een breed scala aan polsen. Het wordt aangedreven door het COSC-gecertificeerde Breitling Caliber 10, een op Sellita gebaseerd automatisch uurwerk met een gangreserve van 42 uur en een datumweergave op 6 uur. Dit model is verkrijgbaar met verschillende wijzerplaatkleuren en -uitvoeringen, met wijzerplaten van natuurlijk parelmoer en bezels van roestvrij staal of met edelstenen. Het wordt geleverd met de kenmerkende, volledig geïntegreerde Rouleaux-armband, die aan beide zijden van de sluiting microverstellingen heeft.
Breitling Chronomat Automatic 36 A10320101A1A1
Breitlings ultieme allround sporthorloge is klaar voor alles. De Chronomat neemt een cruciale plaats in in de moderne geschiedenis van het merk. Geïntroduceerd ter gelegenheid van Breitlings honderdjarig bestaan in 1984, in een tijd waarin quartz uurwerken de boventoon voerden, markeerde het een gedurfde terugkeer naar mechanisch aangedreven horloges. Het horloge ontstond uit een samenwerking met het geliefde Italiaanse aerobatic squadron, de Frecce Tricolori. Toen het team vroeg om een analoog uurwerk dat bestand was tegen de intense omstandigheden in een straaljagercockpit en er toch stijlvol genoeg uitzag voor formele gelegenheden, ontwikkelde Breitling de "Chronograph Frecce Tricolori". Dit was het blauwdruk voor de Chronomat die een jaar later volgde. De Chronomat Automatic 36 is ontworpen voor een breed scala aan polsen. Het wordt aangedreven door het COSC-gecertificeerde Breitling Caliber 10, een op Sellita gebaseerd automatisch uurwerk met een gangreserve van 42 uur en een datumweergave op 6 uur. Dit model is verkrijgbaar met verschillende wijzerplaatkleuren en -uitvoeringen, met wijzerplaten van natuurlijk parelmoer en bezels van roestvrij staal of met edelstenen. Het wordt geleverd met de kenmerkende, volledig geïntegreerde Rouleaux-armband, die aan beide zijden van de sluiting microverstellingen heeft.
| Collectie | Breitling Chronomat |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch |
| Binnenwerk | Breitling Cal. 10 (COSC) |
| Gangreserve | 42u Gangreserve |
| Functies | Uur & Minuten, Seconden, Datum |
| Diameter | 36mm |
| Dikte | 9.68mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal bezel | Roestvrij Staal |
| Kleur bezel | Zilverkleurig |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Wit, Parelmoer |
| Materiaal armband | Roestvrij staal |
| Kleur band | Zilver |
| Sluiting type | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Aanzetbreedte band | 16mm |
| Referentie band | 142A |
| Totaal gewicht | 104,8 gr |
| Waterdichtheid | 10 ATM (100 meter) |
| Garantie | 2 + 2 jaar internationaal na registratie |