BREITLING
Chronomat B31 Automatic 40
Breitling Chronomat B31 Automatic 40 AB3114101C1A1
Breitlings ultieme allround sporthorloge is klaar voor alles. De Chronomat neemt een cruciale plaats in in de moderne geschiedenis van het merk. Geïntroduceerd ter gelegenheid van Breitlings honderdjarig bestaan in 1984, in een tijd waarin quartz uurwerken de boventoon voerden, markeerde het een gedurfde terugkeer naar mechanisch aangedreven horloges. Het horloge ontstond uit een samenwerking met het geliefde Italiaanse aerobatic squadron, de Frecce Tricolori. Toen het team vroeg om een analoog horloge dat bestand was tegen de intense omstandigheden in een straaljagercockpit en er toch stijlvol genoeg uitzag voor formele gelegenheden, ontwikkelde Breitling de "Chronograph Frecce Tricolori". Dit was het blauwdruk voor de Chronomat die een jaar later volgde. De Chronomat B31 40 wordt aangedreven door Breitlings COSC-gecertificeerde manufactuurkaliber B31, dat in 2025 werd onthuld. Met een gangreserve van 78 uur en slanke afmetingen is het een tijd- en datumhorloge voor elke gelegenheid. De Chronomat is verkrijgbaar met een reeks kleurrijke wijzerplaten en heeft een volledig geïntegreerde, kenmerkende Rouleaux-armband met schakels die aan beide zijden van de sluiting eenvoudig verstelbaar zijn. De kast is waterdicht tot 200 meter, waardoor het horloge geschikt is voor elke omgeving.
Breitling Chronomat B31 Automatic 40 AB3114101C1A1
Breitlings ultieme allround sporthorloge is klaar voor alles. De Chronomat neemt een cruciale plaats in in de moderne geschiedenis van het merk. Geïntroduceerd ter gelegenheid van Breitlings honderdjarig bestaan in 1984, in een tijd waarin quartz uurwerken de boventoon voerden, markeerde het een gedurfde terugkeer naar mechanisch aangedreven horloges. Het horloge ontstond uit een samenwerking met het geliefde Italiaanse aerobatic squadron, de Frecce Tricolori. Toen het team vroeg om een analoog horloge dat bestand was tegen de intense omstandigheden in een straaljagercockpit en er toch stijlvol genoeg uitzag voor formele gelegenheden, ontwikkelde Breitling de "Chronograph Frecce Tricolori". Dit was het blauwdruk voor de Chronomat die een jaar later volgde. De Chronomat B31 40 wordt aangedreven door Breitlings COSC-gecertificeerde manufactuurkaliber B31, dat in 2025 werd onthuld. Met een gangreserve van 78 uur en slanke afmetingen is het een tijd- en datumhorloge voor elke gelegenheid. De Chronomat is verkrijgbaar met een reeks kleurrijke wijzerplaten en heeft een volledig geïntegreerde, kenmerkende Rouleaux-armband met schakels die aan beide zijden van de sluiting eenvoudig verstelbaar zijn. De kast is waterdicht tot 200 meter, waardoor het horloge geschikt is voor elke omgeving.
| Collectie | Breitling Chronomat |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch, Manufactuur |
| Binnenwerk | Breitling Cal. B31 (COSC) |
| Gangreserve | 78u Gangreserve |
| Functies | Uur & Minuten, Seconden, Datum, Duikbezel |
| Diameter | 40mm |
| Dikte | 10.99mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Bezel | Unidirectioneel draaibaar |
| Materiaal bezel | Roestvrij Staal |
| Kleur bezel | Zilverkleurig |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal armband | Roestvrij staal |
| Kleur band | Zilver |
| Sluiting type | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Aanzetbreedte band | 20mm |
| Referentie band | 141A |
| Totaal gewicht | 140,0 gr |
| Waterdichtheid | 20 ATM (200 meter) |
| Garantie | 5 + 3 jaar internationaal na registratie |