FREDERIQUE CONSTANT
Classics Moneta Solarmetre
Frederique Constant Classics Moneta Solarmetre FC-120LB3S6
Dit uurwerk geeft een nieuwe invulling aan de hedendaagse horlogemakerij door zonnetechnologie naadloos te combineren met pure stijl. De ‘ijsblauwe’ wijzerplaat verbergt een ingenieuze structuur met drie niveaus: het esthetische oppervlak, de lichtopvangende cellen en het hart van het uurwerk. Dankzij deze Solarmetre-technologie heeft het horloge slechts 10 seconden licht nodig om opnieuw op te starten na een langere periode van inactiviteit. Dit uurwerk, gehuisvest in een gepolijste kast van slechts 8,52 mm dik, combineert de slanke precisie van een quartz uurwerk met de duurzaamheid van zonne-energie. Voor ultieme veelzijdigheid wordt het geleverd met zowel een marineblauwe leren band als een verwisselbare Milanese mesh-armband.
Frederique Constant Classics Moneta Solarmetre FC-120LB3S6
Dit uurwerk geeft een nieuwe invulling aan de hedendaagse horlogemakerij door zonnetechnologie naadloos te combineren met pure stijl. De ‘ijsblauwe’ wijzerplaat verbergt een ingenieuze structuur met drie niveaus: het esthetische oppervlak, de lichtopvangende cellen en het hart van het uurwerk. Dankzij deze Solarmetre-technologie heeft het horloge slechts 10 seconden licht nodig om opnieuw op te starten na een langere periode van inactiviteit. Dit uurwerk, gehuisvest in een gepolijste kast van slechts 8,52 mm dik, combineert de slanke precisie van een quartz uurwerk met de duurzaamheid van zonne-energie. Voor ultieme veelzijdigheid wordt het geleverd met zowel een marineblauwe leren band als een verwisselbare Milanese mesh-armband.
| Collectie | Frédérique Constant Classics |
| Mechanisme | Solar (Quartz) |
| Binnenwerk | FC-120 |
| Diameter | 39mm |
| Dikte | 8.5mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal bezel | Roestvrij Staal |
| Kleur bezel | Zilverkleurig |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal armband | Roestvrij staal, Leder |
| Kleur band | Blauw, Zilver |
| Sluiting type | Gespsluiting |
| Aanzetbreedte band | 19mm |
| Waterdichtheid | 5 ATM (50 meter) |
| Garantie | 2 jaar internationaal |