FREDERIQUE CONSTANT
Classics Moneta Solarmetre
Frederique Constant Classics Moneta Solarmetre FC-120W3S6
Dit uurwerk luidt een nieuw tijdperk in voor de collectie dankzij de integratie van het FC-120 Solarmetre-kaliber, een technologisch hoogstandje dat in samenwerking met La Joux-Perret is ontwikkeld. De ‘cloud white’-wijzerplaat met korrelige afwerking is in feite een verfijnd, doorschijnend oppervlak: het laat licht door om verborgen fotovoltaïsche cellen van stroom te voorzien, waardoor het horloge in principe oneindig lang kan blijven lopen zolang het aan een lichtbron wordt blootgesteld. Eén minuut blootstelling levert voldoende energie op voor een volledige dag gebruik, en in totale duisternis biedt de oplaadbare batterij een indrukwekkende autonomie van 10 maanden. Dit 39 mm-model combineert deze geavanceerde motor perfect met een klassieke esthetiek, met een binnenring met ‘muntrand’ en een bruine leren band en verwisselbare Milanese mesh-armband.
Frederique Constant Classics Moneta Solarmetre FC-120W3S6
Dit uurwerk luidt een nieuw tijdperk in voor de collectie dankzij de integratie van het FC-120 Solarmetre-kaliber, een technologisch hoogstandje dat in samenwerking met La Joux-Perret is ontwikkeld. De ‘cloud white’-wijzerplaat met korrelige afwerking is in feite een verfijnd, doorschijnend oppervlak: het laat licht door om verborgen fotovoltaïsche cellen van stroom te voorzien, waardoor het horloge in principe oneindig lang kan blijven lopen zolang het aan een lichtbron wordt blootgesteld. Eén minuut blootstelling levert voldoende energie op voor een volledige dag gebruik, en in totale duisternis biedt de oplaadbare batterij een indrukwekkende autonomie van 10 maanden. Dit 39 mm-model combineert deze geavanceerde motor perfect met een klassieke esthetiek, met een binnenring met ‘muntrand’ en een bruine leren band en verwisselbare Milanese mesh-armband.
| Mechanisme | Solar (Quartz) |
| Binnenwerk | FC-120 |
| Functies | Uur & Minuten, Datum |
| Diameter | 39mm |
| Dikte | 8.5mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Wit |
| Materiaal armband | Roestvrij staal, Leder |
| Kleur band | Bruin, Zilver |
| Aanzetbreedte band | 19mm |
| Waterdichtheid | 5 ATM (50 meter) |
| Garantie | 2 jaar internationaal |