HAMILTON
American Classic Intra-Matic Chronograph H
Hamilton American Classic Intra-Matic Chronograph H 40mm H38429541
Dynamisch en gedurfd: de American Classic Chronograph 40mm met blauwe wijzerplaat en oranje chronograafwijzers vangt de energie van de racecultuur uit de jaren ’60 en ’70. De levendige kleurencombinatie maakt een opvallende indruk, perfect aangevuld met een geperforeerde band voor een authentieke motorsportlook. Deze automatische chronograaf wordt geleverd als set met een tweede veelzijdige meshband, en is gemaakt voor mensen die op volle toeren van het leven genieten.
Hamilton American Classic Intra-Matic Chronograph H 40mm H38429541
Dynamisch en gedurfd: de American Classic Chronograph 40mm met blauwe wijzerplaat en oranje chronograafwijzers vangt de energie van de racecultuur uit de jaren ’60 en ’70. De levendige kleurencombinatie maakt een opvallende indruk, perfect aangevuld met een geperforeerde band voor een authentieke motorsportlook. Deze automatische chronograaf wordt geleverd als set met een tweede veelzijdige meshband, en is gemaakt voor mensen die op volle toeren van het leven genieten.
| Collectie | Hamilton American Classic |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch |
| Binnenwerk | Cal. H-51 |
| Gangreserve | 60u Gangreserve |
| Diameter | 40mm |
| Dikte | 14.3mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal armband | Roestvrij staal, Kalfsleder |
| Kleur Band | Bruin, Zilver |
| Sluiting type | Gespsluiting |
| Aanzetbreedte Band | 20mm |
| Garantie | 2 jaar internationaal |
| Waterdichtheid | 10 ATM (100 meter) |