HAMILTON
Khaki Navy Scuba Auto
Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 40mm H82425110
De Khaki Navy Scuba Auto 40 mm geeft de collectie een gedurfde nieuwe uitstraling. Een witgelakte wijzerplaat met een gestempeld golfpatroon in reliëf wordt gecombineerd met een vernieuwde typografie op de bezel, wat zorgt voor een moderne, dynamische look die is geïnspireerd op de oceaan. Een waterbestendigheid tot 100 meter, een geschroefde kroon en een in één richting draaiende bezel met 60-minutenmarkering: dit model combineert de essentiële kenmerken van een functioneel horloge in duikersstijl met een verfijnde veelzijdigheid voor dagelijks gebruik. Deze nieuwe versie is voorzien van een roestvrijstalen band en is verkrijgbaar in vijf opvallende kleurstellingen. Zo zet Hamilton de traditie van precisie en avontuur voort waar ze dankzij haar rijke duikgeschiedenis al decennialang bekend om staat.
Hamilton Khaki Navy Scuba Auto 40mm H82425110
De Khaki Navy Scuba Auto 40 mm geeft de collectie een gedurfde nieuwe uitstraling. Een witgelakte wijzerplaat met een gestempeld golfpatroon in reliëf wordt gecombineerd met een vernieuwde typografie op de bezel, wat zorgt voor een moderne, dynamische look die is geïnspireerd op de oceaan. Een waterbestendigheid tot 100 meter, een geschroefde kroon en een in één richting draaiende bezel met 60-minutenmarkering: dit model combineert de essentiële kenmerken van een functioneel horloge in duikersstijl met een verfijnde veelzijdigheid voor dagelijks gebruik. Deze nieuwe versie is voorzien van een roestvrijstalen band en is verkrijgbaar in vijf opvallende kleurstellingen. Zo zet Hamilton de traditie van precisie en avontuur voort waar ze dankzij haar rijke duikgeschiedenis al decennialang bekend om staat.
| kleur Bezel | Blauw |
| Collectie | Hamilton Khaki Navy |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch |
| Binnenwerk | Cal. H-10 |
| Gangreserve | 80u Gangreserve |
| Diameter | 40mm |
| Dikte | 13mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Wit |
| Materiaal armband | Roestvrij staal |
| Kleur Band | Zilver |
| Sluiting type | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Aanzetbreedte Band | 20mm |
| Garantie | 2 jaar internationaal |
| Waterdichtheid | 10 ATM (100 meter) |