LONGINES
Conquest Classic Quartz 29,5mm
Longines Conquest Classic Quartz 29,5mm L2.286.3.72.7
De Conquest, het ultieme alledaagse horloge, was ook de eerste Longines-collectie waarvan de naam in 1954 werd beschermd door het Zwitserse federale instituut voor intellectueel eigendom. De collectie is sindsdien geëvolueerd op het vlak van design en technologie, maar is trouw gebleven aan haar oorspronkelijke identiteit en straalt een harmonieuze mix uit van durf, hedendaags design en sportieve elegantie. Elk Conquest-horloge toont het onwrikbare streven van Longines naar prestaties en uitmuntende uurwerken. Met haar veelzijdige modellen getuigt de Conquest-lijn van de toewijding van Longines om horloges te maken voor elk facet van het leven. De collectie is verkrijgbaar in verschillende maten, materialen en kleuren.
Longines Conquest Classic Quartz 29,5mm L2.286.3.72.7
De Conquest, het ultieme alledaagse horloge, was ook de eerste Longines-collectie waarvan de naam in 1954 werd beschermd door het Zwitserse federale instituut voor intellectueel eigendom. De collectie is sindsdien geëvolueerd op het vlak van design en technologie, maar is trouw gebleven aan haar oorspronkelijke identiteit en straalt een harmonieuze mix uit van durf, hedendaags design en sportieve elegantie. Elk Conquest-horloge toont het onwrikbare streven van Longines naar prestaties en uitmuntende uurwerken. Met haar veelzijdige modellen getuigt de Conquest-lijn van de toewijding van Longines om horloges te maken voor elk facet van het leven. De collectie is verkrijgbaar in verschillende maten, materialen en kleuren.
| Collectie | Longines Conquest |
| Mechanisme | Quartz (Batterij) |
| Binnenwerk | Longines Cal. L152 (E.O.L.) |
| Diameter | 29.5mm |
| Dikte | 8.7mm |
| Materiaal kast | Roestvrij Staal & PVD |
| Kleur kast | Zilver & Rose goud |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Zilverkleurig |
| Materiaal armband | Roestvrij staal & PVD |
| Kleur Band | Zilver & Rose goud |
| Sluiting type | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Aanzetbreedte Band | 15mm |
| Waterdichtheid | 5 ATM (50 meter) |
| Garantie | 2 jaar internationaal |