LONGINES
HydroConquest GMT 41mm
Longines HydroConquest GMT Automatic 41mm L3.790.4.56.6
De HydroConquest-lijn, een echte klassieker onder de sporthorloges, is uitgebreid met modellen met een GMT-functie. De HydroConquest GMT combineert technische uitmuntendheid en elegantie en haalt zijn inspiratie uit de watersportwereld, terwijl hij gebruik maakt van de historische expertise van Longines in het ontwikkelen van horloges met meerdere tijdzones. Dit GMT-horloge is waterbestendig tot 30 bar (300 m) en wordt aangedreven door een exclusief Longines-kaliber dat is uitgerust met een siliconen balansveer en bestand is tegen magnetische velden.
Longines HydroConquest GMT Automatic 41mm L3.790.4.56.6
De HydroConquest-lijn, een echte klassieker onder de sporthorloges, is uitgebreid met modellen met een GMT-functie. De HydroConquest GMT combineert technische uitmuntendheid en elegantie en haalt zijn inspiratie uit de watersportwereld, terwijl hij gebruik maakt van de historische expertise van Longines in het ontwikkelen van horloges met meerdere tijdzones. Dit GMT-horloge is waterbestendig tot 30 bar (300 m) en wordt aangedreven door een exclusief Longines-kaliber dat is uitgerust met een siliconen balansveer en bestand is tegen magnetische velden.
| Collectie | Longines HydroConquest |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch |
| Binnenwerk | Longines Cal. L844 GMT |
| Diameter | 41mm |
| Dikte | 12.9mm |
| Materiaal kast | Roestvrij Staal & Keramiek |
| Kleur kast | Zilver & Zwart |
| Bezel | Unidirectioneel draaibaar |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal armband | Roestvrij staal |
| Kleur Band | Zilver |
| Sluiting type | Vouwsluiting met veiligheidsklep |
| Aanzetbreedte Band | 21mm |
| Waterdichtheid | 30 ATM (300 meter) |
| Garantie | 5 jaar internationaal |