LONGINES
Record Automatic 38,5mm
Longines Record 18K Automatic 38,5mm L2.820.8.72.2
De Record-collectie van Longines is een bewijs van het onwrikbare streven van het merk naar precisie en elegantie in horloges. Deze automatische horloges zijn zorgvuldig vervaardigd met een mix van traditie en innovatie, en zijn uitgerust met een siliconen balansveer. Het uurwerk is chronometer gecertificeerd door de COSC.
€ 9.400,00
Levering 2-3 Werkdagen
Omschrijving
Longines Record 18K Automatic 38,5mm L2.820.8.72.2
De Record-collectie van Longines is een bewijs van het onwrikbare streven van het merk naar precisie en elegantie in horloges. Deze automatische horloges zijn zorgvuldig vervaardigd met een mix van traditie en innovatie, en zijn uitgerust met een siliconen balansveer. Het uurwerk is chronometer gecertificeerd door de COSC.
| Collectie | Longines Record Collection |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch |
| Binnenwerk | Longines Cal. L888.4 (COSC) |
| Gangreserve | 72u Gangreserve |
| Diameter | 38.5mm |
| Dikte | 10.7mm |
| Materiaal kast | 18kt Goud |
| Kleur kast | Rose goud |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Zilverkleurig |
| Materiaal armband | Alligatorleder |
| Kleur Band | Bruin |
| Sluiting type | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Aanzetbreedte Band | 19mm |
| Waterdichtheid | 3 ATM Spat-waterdicht (30 meter) |
| Garantie | 5 jaar internationaal |