OMEGA
Omega Seamaster Diver 300M '007 First Light'
Omega Seamaster Diver 300M 44 mm '007 First Light' 210.32.44.51.01.002
Geïnspireerd door het horloge uit de actie-avonturengame 007 First Light is dit het eerste Bond Diver-horloge met een chronograaf. Dit model van 44 mm is vervaardigd uit roestvrij staal en heeft een gepolijste zwarte keramische lunette met een witte geëmailleerde duikschaal. De drukknoppen zijn eveneens van gepolijst zwart keramiek, net als de wijzerplaat met lasergegraveerde golven, een datumvenster op 6 uur en ‘Seamaster’ in rood. De subwijzerplaat op 3 uur is afgewerkt in PVD-bronsgoud, net als de centrale chronograafsecondenwijzer. Alle andere wijzers en indexen zijn gerhodineerd en gevuld met witte Super-LumiNova.
Het horloge wordt aangedreven door het OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 9900. Het uurwerk is zichtbaar door de saffierglas achterkant, die ook is voorzien van een FIRST LIGHT-logo in zwarte metallisatie aan de onderzijde van het glas, geplaatst in de achterkant met golfrand.
Het wordt geleverd met een exclusieve zwarte, grijze en beige NATO-band met een Seamaster-gesp, evenals 007- en First Light-gravures op de bandbevestigingen.
Het horloge wordt geleverd in een speciale presentatiedoos geïnspireerd op de film.
Omega Seamaster Diver 300M 44 mm '007 First Light' 210.32.44.51.01.002
Geïnspireerd door het horloge uit de actie-avonturengame 007 First Light is dit het eerste Bond Diver-horloge met een chronograaf. Dit model van 44 mm is vervaardigd uit roestvrij staal en heeft een gepolijste zwarte keramische lunette met een witte geëmailleerde duikschaal. De drukknoppen zijn eveneens van gepolijst zwart keramiek, net als de wijzerplaat met lasergegraveerde golven, een datumvenster op 6 uur en ‘Seamaster’ in rood. De subwijzerplaat op 3 uur is afgewerkt in PVD-bronsgoud, net als de centrale chronograafsecondenwijzer. Alle andere wijzers en indexen zijn gerhodineerd en gevuld met witte Super-LumiNova.
Het horloge wordt aangedreven door het OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 9900. Het uurwerk is zichtbaar door de saffierglas achterkant, die ook is voorzien van een FIRST LIGHT-logo in zwarte metallisatie aan de onderzijde van het glas, geplaatst in de achterkant met golfrand.
Het wordt geleverd met een exclusieve zwarte, grijze en beige NATO-band met een Seamaster-gesp, evenals 007- en First Light-gravures op de bandbevestigingen.
Het horloge wordt geleverd in een speciale presentatiedoos geïnspireerd op de film.
| Collectie | Omega Seamaster |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch, Manufactuur |
| Binnenwerk | Omega Co-Axial Master Chronometer Cal. 9900 |
| Gangreserve | 60u Gangreserve |
| Functies | Uur & Minuten, Seconden, Datum, Chronograaf |
| Diameter | 44mm |
| Dikte | 17,2mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Bezel | Unidirectioneel draaibaar |
| Materiaal bezel | Keramiek |
| Kleur bezel | Zwart |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal armband | Polyamide |
| Kleur band | Multicolor |
| Sluiting type | Gespsluiting |
| Aanzetbreedte band | 21mm |
| Totaal gewicht | 134gr |
| Waterdichtheid | 30 ATM (300 meter) |
| Garantie | 5 jaar internationaal |