TAG Heuer
Formula 1 Date 41mm
TAG Heuer Formula 1 Date Quartz 41mm WAZ1118.BA0875
Een professioneel sporthorloge met blauwe sunburst-wijzerplaat. Witte Super-LumiNova®-indexen en uur- en minutenwijzers zorgen voor optimale leesbaarheid in alle omstandigheden. Een zeer resistent saffierglas zorgt voor waterbestendigheid tot 200 meter. De 41 mm stalen horlogekast is omgeven door een unidirectioneel draaiende bezel met een 60-minuten schaalverdeling. De geborstelde stalen armband sluit met een stalen vouwsluiting met dubbel veiligheidssysteem en een rijverlenging om over de mouw van een racepak te passen.
TAG Heuer Formula 1 Date Quartz 41mm WAZ1118.BA0875
Een professioneel sporthorloge met blauwe sunburst-wijzerplaat. Witte Super-LumiNova®-indexen en uur- en minutenwijzers zorgen voor optimale leesbaarheid in alle omstandigheden. Een zeer resistent saffierglas zorgt voor waterbestendigheid tot 200 meter. De 41 mm stalen horlogekast is omgeven door een unidirectioneel draaiende bezel met een 60-minuten schaalverdeling. De geborstelde stalen armband sluit met een stalen vouwsluiting met dubbel veiligheidssysteem en een rijverlenging om over de mouw van een racepak te passen.
| Collectie | TAG Heuer Formula 1 |
| Mechanisme | Quartz (Batterij) |
| Diameter | 41mm |
| Dikte | 11.6mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Bezel | Unidirectioneel draaibaar |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal armband | Roestvrij staal |
| Kleur Band | Zilver |
| Sluiting type | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Aanzetbreedte Band | 20mm |
| Garantie | 2 + 3 jaar internationaal na registratie |
| Waterdichtheid | 10 ATM (100 meter) |