TUDOR
Black Bay 68
Tudor Black Bay 68 Blue 43mm M7943A1A0NU-0001
De nieuwe Black Bay 68 is een grotere Black Bay, waarmee het volledige assortiment kastmaten voor elke pols compleet is. 1968 is het jaar waarin TUDOR het idee kreeg voor wat nu het kenmerkende esthetische handelsmerk is: de emblematische sneeuwvlokwijzer. Deze werd kort daarna, in 1969, in de catalogus opgenomen. De Black Bay 68 is een eerbetoon aan dit belangrijke moment in de geschiedenis van het merk. Een andere TUDOR-klassieker, "TUDOR Blue", is terug te vinden in het ontwerp van de Black Bay 68 in de vorm van een nieuwe wijzerplaat.
TUDOR zou niet groots uitpakken zonder ook groots te zijn. De Master Chronometer Certified Black Bay 68 is wederom een voorbeeld van TUDOR's expertise in een van de meest veeleisende normen in de horloge-industrie: chronometrie en weerstand tegen magnetische velden. De Black Bay 68, getest door het Federaal Instituut voor Metrologie (METAS), combineert geavanceerde horlogetechnologie met designelementen geïnspireerd op TUDOR's erfgoed.
Tudor Black Bay 68 Blue 43mm M7943A1A0NU-0001
De nieuwe Black Bay 68 is een grotere Black Bay, waarmee het volledige assortiment kastmaten voor elke pols compleet is. 1968 is het jaar waarin TUDOR het idee kreeg voor wat nu het kenmerkende esthetische handelsmerk is: de emblematische sneeuwvlokwijzer. Deze werd kort daarna, in 1969, in de catalogus opgenomen. De Black Bay 68 is een eerbetoon aan dit belangrijke moment in de geschiedenis van het merk. Een andere TUDOR-klassieker, "TUDOR Blue", is terug te vinden in het ontwerp van de Black Bay 68 in de vorm van een nieuwe wijzerplaat.
TUDOR zou niet groots uitpakken zonder ook groots te zijn. De Master Chronometer Certified Black Bay 68 is wederom een voorbeeld van TUDOR's expertise in een van de meest veeleisende normen in de horloge-industrie: chronometrie en weerstand tegen magnetische velden. De Black Bay 68, getest door het Federaal Instituut voor Metrologie (METAS), combineert geavanceerde horlogetechnologie met designelementen geïnspireerd op TUDOR's erfgoed.
| Collectie | Tudor Black Bay |
| Mechanisme | Automatisch mechanisch, Manufactuur |
| Binnenwerk | Tudor Cal. MT5601-U (COSC & METAS) |
| Gangreserve | 70u Gangreserve |
| Diameter | 43mm |
| Dikte | 13.6mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Zilver |
| Glas | Saffier |
| Kleur wijzerplaat | Blauw |
| Materiaal armband | Roestvrij staal |
| Kleur Band | Zilver |
| Sluiting type | Vouwsluiting |
| Aanzetbreedte Band | 22mm |
| Waterdichtheid | 20 ATM (200 meter) |
| Garantie | 5 jaar internationaal |