HAMILTON
Khaki Field Mechanical 36
Hamilton Khaki Field Mechanical 36mm H69399930
De Mechanical 36 mm is geïnspireerd op het FAPD 5101-navigatiehorloge dat rond 1970 aan bemanningsleden van de Amerikaanse luchtmacht werd uitgereikt en laat de robuuste eenvoud van een militair instrument opnieuw tot leven komen. De matte kast, de vaste beugels, het acrylglas en de kaki katoenen NATO-band liggen in lijn met het oorspronkelijke design en worden verder aangevuld met Super-LumiNova® Grade X2 en een beschermende stofkap. Dit speciale model, dat uitsluitend in 2026 wordt geproduceerd, is een eerbetoon aan het militaire erfgoed van Hamilton en is voorzien van authentieke, doelgerichte details.
Hamilton Khaki Field Mechanical 36mm H69399930
De Mechanical 36 mm is geïnspireerd op het FAPD 5101-navigatiehorloge dat rond 1970 aan bemanningsleden van de Amerikaanse luchtmacht werd uitgereikt en laat de robuuste eenvoud van een militair instrument opnieuw tot leven komen. De matte kast, de vaste beugels, het acrylglas en de kaki katoenen NATO-band liggen in lijn met het oorspronkelijke design en worden verder aangevuld met Super-LumiNova® Grade X2 en een beschermende stofkap. Dit speciale model, dat uitsluitend in 2026 wordt geproduceerd, is een eerbetoon aan het militaire erfgoed van Hamilton en is voorzien van authentieke, doelgerichte details.
| Collectie | Hamilton Khaki Field |
| Mechanisme | Mechanisch handopwindbaar |
| Binnenwerk | Cal. H-50 |
| Gangreserve | 80u Gangreserve |
| Functies | Uur & Minuten, Seconden |
| Diameter | 36mm |
| Dikte | 10.2mm |
| Materiaal kast | Roestvrij staal |
| Kleur kast | Grijs |
| Glas | Acryl |
| Kleur wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal armband | Textiel |
| Kleur band | Groen |
| Sluiting type | Gespsluiting |
| Aanzetbreedte band | 18mm |
| Waterdichtheid | 10 ATM (100 meter) |
| Garantie | 2 jaar internationaal |