Referenties
126622
Modelkoffer
Oyster, 40 mm, Oystersteel en platina
Waterbestendigheid
Waterdicht tot 100 meter
Bezel
bidirectioneel draaibare platina bezel met 60-minutenverdeling en reliëf-cijfers
Bel
Leigrijs
Armband
Oyster, massieve driedelige schakels
Beweging
Perpetual, mechanisch, automatische opwinding
Kaliber
3235, Manufactuur Rolex
Gangreserve
Ongeveer 70 uur
Certificering
Superlative Chronometer (COSC- + Rolex-certificering na plaatsing in horlogekast)

Bidirectioneel draaibare bezel
De bidirectioneel draaibare bezel met 60-minutenverdeling van de Yacht‑Master is volledig gemaakt van edelmetaal of voorzien van een Cerachrom-ring van hightechkeramiek. De verhoogde gepolijste cijfers en schaalverdelingen vallen duidelijk op tegen de matte, gezandstraalde achtergrond. Deze functionele bezel, waarmee de drager bijvoorbeeld de vaartijd tussen twee boeien kan berekenen, vormt ook een belangrijk onderdeel van het kenmerkende uiterlijk van het model.

Leigrijze wijzerplaat
Zoals alle professionele Rolex-horloges is de Yacht-Master 40 bijzonder goed afleesbaar onder alle omstandigheden, en met name in het donker, dankzij zijn Chromalight-display. De brede wijzers en uurmarkeringen met eenvoudige vormen – driehoeken, cirkels en rechthoeken – zijn opgevuld met een lichtgevend materiaal dat een langdurige gloed uitstraalt.

Rolesium
Veel Rolex-horloges zijn verkrijgbaar met het inmiddels legendarische Rolesor, een combinatie van geel-, wit- of Everose-goud met staal. De Yacht-Master is echter als enige beschikbaar in Rolesium. Terwijl de kast en de band gemaakt zijn van robuust Oystersteel, bestaat de bezel op de Rolesium-versies uit platina, dat het een zilverachtige witheid en levendige helderheid geeft voor een onmiskenbaar gevoel van luxe.

Modelbeschikbaarheid
Alle Rolex-horloges worden met de grootst mogelijke zorg met de hand gemonteerd om de uitzonder-lijke kwaliteit te kunnen waarborgen. Deze hoge vereisten beperken vanzelfsprekend de productieca-paciteit en soms is de vraag naar Rolex-horloges groter dan de productiecapaciteit.
Daarom zijn sommige modellen beperkt beschikbaar. Nieuwe Rolex-horloges worden uitsluitend ver-kocht door officiële Rolex-retailers. Zij worden regelmatig geleverd en beheren zelfstandig de toewij-zing en verkoop aan hun klanten.
TenSen Juweliers is er trots op deel uit te maken van het wereldwijde netwerk van offi-ciële Rolex-retailers en kan u informeren over de beschikbaarheid van Rolex-horloges.



